- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3437)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Spacerowy |
|---|---|
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Rodzaj kół: | Piankowe |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Barierka ochronna, Blokada jazdy na wprost, Elementy odblaskowe, Hamulec bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe: | Bezobsługowe koła, Komfortowy dla dziecka, Łatwy w prowadzeniu, Wodoodporna budka XXL z filtrem UPF 50+ |
| Kolor: | Czarny |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Konstrukcja: | Amortyzacja kół, Duży kosz pod siedziskiem, Regulowane oparcie, Regulowany podnóżek |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Gazowa | |
| 50 | |
| 11 | |
| 4.4 | |
| Pokrywa: | Tak |
| Wykonanie: | Stal emaliowana |
| Funkcje dodatkowe: | Ciśnienie gazu zasilającego: 37 mbar |
| Rodzaj: | Podgrzewacz do butelek |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Regulacja temperatury podgrzewania: | Tak |
| Automatyczny wyłącznik: | Tak |
| Zastosowanie: | Do butelek, Do słoiczków |
| Podtrzymywanie temperatury: | Tak |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 50 x 80 |
| Typ: | Nakładany |
| Wykonanie: | Stal szlachetna (polerowana) |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Podłączenie do zmywarki |
| Kolor: | Brązowo-złoty |
|---|---|
| Zastosowanie: | Myślistwo, Turystyka, Wojskowe |
| Powiększenie: | x10 |
| Średnica obiektywu [mm]: | 23 |
| Pole widzenia - kątowe: | 6.5 |
| Pole widzenia - liniowe [m]: | 114/1000 |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja rozstawu okularów i dioptrii, Wodoszczelność |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 21.6 |
| 30 | |
| 30 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.55 |
| Konstrukcja: | 2 pojemniki na czystą i brudną wodę |
| 65 | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Komunikaty głosowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 3.6 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.32 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny 1/4 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj: | Podnośnik |
|---|---|
| Typ: | Hydrauliczny |
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 7.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Minimalna wysokość podnoszenia [mm]: | 230 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia [mm]: | 465 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 21.6 |
| 30 | |
| 30 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.55 |
| Konstrukcja: | 2 pojemniki na czystą i brudną wodę |
| 65 | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Komunikaty głosowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 21.6 |
| 30 | |
| 30 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.55 |
| Konstrukcja: | 2 pojemniki na czystą i brudną wodę |
| 65 | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Komunikaty głosowe |
| 59.5 | |
| 56.8 | |
| Funkcje dodatkowe: | Dźwięk sygnału po osiągnięciu temperatury zadanej, , Funkcje czasowe... |
| 76 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Elektryczny | |
| Teleskopowe | |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Drzwi: | Otwierane uchylnie |
| Liczba elementów [szt]: | 133 |
|---|---|
| Wiek: | 4 lata |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Motyw: | Blue i rodzinna wycieczka samochodem |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Solarne |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik zmierzchu, Obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania, Timer |
| Moc [W]: | 100 |
| Typ źródła światła: | COB |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Wymiary [mm]: | 190 x 160 x 15, 235 x 330 x 15 |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Kolor: | Chrom/beżowy |
|---|---|
| Typ: | Stojąca |
| Funkcje dodatkowe: | 2-funkcyjny napowietrzacz, Obrotowa wylewka, Regulator ceramiczny Ø35 |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 35.57 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 24.18 |
| Waga [kg]: | 2.15 |
| RAM - nadrzędny: | 36GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 Max (32 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 16.2", 3456 x 2234px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| 35 | |
| 39 | |
| 65 | |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz elektroniczny |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 35 x 80 |
| Rodzaj okapu: | |
| 490 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 565 |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Złoty |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Długość kroku [cm]: | 39.2 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 10 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Rodzaj: | Stojak |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 55 |
| Zastosowanie: | Worki na odpady |
| Pojemność [l]: | 3 x 110 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| System zamykania: | Kłódka, Pokrywa, Uchwyty zewnętrzne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 51 x 86 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Funkcje dodatkowe: | Gładka powierzchnia, Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury, Podłączenie do zmywarki |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 152 |
| Głębokość [cm]: | 91 |
| Waga [kg]: | 40 |
| Materiał: | PCV, Stal, Stal malowana proszkowo |
| Okna: | Tak |
| Podłoga: | Tak |
| Dach: | Jednospadowy |
| Drzwi: | Pojedyncze |
| Rodzaj: | Tester diagnostyczny |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Waga [kg]: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Przeznaczenie diagnostyczne: | Diagnostyka wtrysków, Diagnoza skrzyni biegów, Odczyt parametrów w czasie rzeczywistym... |
| Rodzaj: | Wolnostojąca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 49.5 |
| Głębokość [cm]: | 42.4 |
| Funkcje dodatkowe: | 9 automatycznych programów, Timer |
| 27 | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 42.4 x 49.5 x 29 |
| Moc mikrofal: | 900 |
| Funkcje podstawowe: | Gotowanie, Grill, Rozmrażanie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 20.7 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 479 |
| Składana: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | System amortyzacji |
|---|---|
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 136 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Do intensywnego treningu | |
| Możliwość złożenia: | Tak (składany pas) |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 16 |
| Kąt nachylenia pasa biegowego [%]: | 0 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna regulacja nachylenia, Dwie półki na bidon, Magnetyczny klucz bezpieczeństwa... |
|---|---|
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Do budowania formy | |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 16 |
| Kąt nachylenia pasa biegowego [%]: | 0 - 16 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Automatyczna |
| Rodzaj: | Zegarek z kamerą |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wiek: | 5+ |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Funkcje dodatkowe: | 5 gier, Dyktafon, Karta pamięci o pojemności 8 GB, Krokomierz, Latarka |