- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3471)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Apple M4 Pro | |
| RAM - nadrzędny: | 24GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M4 Pro (16 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| Szerokość [cm]: | 31.26 |
| Wysokość [cm]: | 1.55 |
| Wyposażenie: | Przewód z USB-C na MagSafe 3 (2 m), Zasilacz USB‑C o mocy 70 W |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Gwiezdna czerń |
| macOS |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość [mm]: | 210 |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ szafy: | Wisząca |
| Głębokość [mm]: | 500 |
| Szerokość [mm]: | 482.6 |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Ubijanie masła, Ubijanie piany, Ugniatanie, Wypełnianie kiełbas, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 2 programy NutriSmart, 6 poziomów prędkości, Antypoślizgowe nóżki, Bardzo szybki montaż osprzętu roboczego... |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| 1200 | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Mechaniczne |
| Funkcje dodatkowe: | Gwint przyłącza |
|---|---|
| Rodzaj: | Lanca |
| Kompatybilność: | HD 10, HD 16, HD 25, HD 6, HD 7, HD 715, HD 8, HD 9, HD 901 B, HDS 10, HDS 1000 BE, HDS 1000 DE, HDS 12, HDS 13, HDS 6... |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
|---|---|
| Obrotowe: | Tak |
| Podnóżek: | Tak |
| Rodzaj oparcia: | Tapicerowane |
| Kółka: | Tak |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Wiszące |
|---|---|
| Kształt: | Asymetryczne |
| Przeznaczenie: | Do łazienki |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Wysokość [cm]: | 100 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Automatyczne wykrywanie dywanów i podnoszenie siły ssącej, Google Assistant, Nawigacja laserowa LDS... |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Szerokość [cm]: | 33 |
| Wysokość [cm]: | 10.6 |
| 74 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 250 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.22 |
| 77 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 3.2 |
| Wyposażenie: | 2 nakładki do pracy na mokro, 5 x worek, Filtr, Przewód zasilający, Stacja ładująca i opróżniająca, Szczotka boczna... |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wyposażenie: | Czyścik do dyszy, Filament startowy, Klej w sztyfcie, Klucz nasadowy, Pendrive, Podstawa ekranu, Rurka PTFE, Skrobak... |
|---|---|
| Rodzaj filamentu: | ABS, ASA, PA-CF, PET, PETG, PLA, PLA-CF, PPA-CF |
| Srednica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
|---|---|
| 49.6 | |
| 59 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26.6 x 49.6 x 20.5 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 310 | |
| Moc silnika [W]: | 115 |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Dotykowy ekran, Pojemnik na mleko, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy... |
| Szerokość [cm]: | 24 |
| Wysokość [cm]: | 40 |
| Wyposażenie: | Pojemnik na mleko |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Typ młynka: | Ceramiczny |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Dostępne napoje: | Americano, Cappuccino, Espresso, Gorąca woda, Latte, Pianka mleczna |
| Moc [W]: | 1450 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja czasowego wyłączenia, Funkcja pochłaniania obwodowego FrameOn, PowerBooster |
|---|---|
| 60 | |
| 96 - 134 | |
| 66 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39.4 x 60 x 96 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny skośny/wertykalny |
| 619 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 619 |
| Moc silnika [W]: | 94 |
| Sensorowe | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Kolor: | Tytanowo-złoty |
|---|---|
| Funkcje: | Jakość snu, Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia... |
| Wyposażenie: | Etui do ładowania, Kabel USB |
| Rozmiar jubilerski: | 15 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 55 |
| Kompatybilność: | Android |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Tytan |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
|---|---|
| 38 | |
| 69 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 38 x 38 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy wyspowy tuba |
| 648 | |
| Moc silnika [W]: | 266 |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
Zakres od A do G
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Funkcje dodatkowe: | Google Assistant, , USB - zdjęcia, muzyka, film |
| Wyposażenie: | Kabel AV, Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Szary |
| 120 Hz | |
| Tak | |
| System operacyjny: | Android TV |
| Tuner: | , , , , |
| , , |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj: | Podnośnik |
| Typ: | Hydrauliczny |
| Minimalna wysokość podnoszenia [mm]: | 80 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia [mm]: | 360 |
| Udźwig [kg]: | 2500 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Głębokość [mm]: | 462 |
| Szerokość [mm]: | 230 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podnóżek: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 195 |
| Materiał obicia: | Siatka Nylon Mesh, Skóra ekologiczna PU |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Huzaro Combat |
| Wysokość siedziska [cm]: | 51 - 59 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-szary |
| Głębokość [mm]: | 129 |
| Szerokość [mm]: | 301 |
| Wyposażenie: | Odbiornik USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Szerokość [mm]: | 74.7 |
| Funkcje dodatkowe: | , Apple Pay, Barometr, , Dźwięk przestrzenny, Face ID... |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Błękitny |
| Tak | |
| iOS | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| 1000 | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| iOS 26 | |
| Nie |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Ultra 2 |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne parowanie, IP54, Odbieranie połączeń, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką |
| Wyposażenie: | Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C, Słuchawki |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 600 |
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 39 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 113 | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| MediaTek MTK6771T, Ośmiordzeniowy | |
| Szerokość [mm]: | 77.2 |
| Funkcje dodatkowe: | |
| Przeznaczenie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Pomarańczowy |
| Tak | |
| Android | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 4.2, USB typ C |
| 5.7", 2160 x 1080px, IPS | |
| 6 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Android 10 |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| 39 | |
| 60 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 39 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy wyspowy tuba |
| 538 | |
| Moc silnika [W]: | 206 |
| Elektroniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Biały |
| MediaTek MTK6771T, Ośmiordzeniowy | |
| Szerokość [mm]: | 77.2 |
| Funkcje dodatkowe: | |
| Przeznaczenie: | Budowlany, Uniwersalny |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Tak | |
| Android | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, NFC, Bluetooth 4.2, USB typ C |
| 5.7", 2160 x 1080px, IPS | |
| 6 GB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Android 10 | |
| Nie |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje: | Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu |
| Wyposażenie: | Kabel magnetyczny |
| Rozmiar jubilerski: | 12 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 68.8 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Nie | |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Standard: | ATX |
| Głębokość [mm]: | 140 |
| Szerokość [mm]: | 150 |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający 230V EU (IEC 320 C13) |
| Moc [W]: | 350 |
| Typ okablowania: | Niemodularny |
| Certyfikat: | 80 PLUS |