- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3437)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Nakładka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Delikatne powierzchnie, Panele, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Philips 8000 Series Aqua Plus XC8347/01, Philips 8000 Series Aqua XC8149/01, Philips 8000 Series XC8049/01... |
| Kolor: | Niebieski |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Szerokość [cm]: | 22.8 |
| Moc [W]: | 1100 |
|---|---|
| Rodzaj naczynia: | Dzbanek |
| Sterowanie: | Sensorowe |
| Pojemność [filiżanki]: | 12 |
| Zabezpieczenia: | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje: | Regulacja mocy kawy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Panel dotykowy, Sygnał dzwiękowy, Timer, Wyświetlacz |
| Rodzaj kawy: | Mielona |
| Szerokość [cm]: | 18 |
| Kolor: | Czerwony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja alarmu, Funkcja przewidywania snu, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie tętna... |
| Kolor: | Różowy |
| Kamera: | Tak |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Mechaniczne | |
| Funkcje: | Krojenie na plastry, Mielenie mięsa, Mieszanie, Rozdrabnianie, Tarcie, Tarcie na wiórki... |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlane pokrętło, Ruch planetarny |
| 1200 | |
| Konstrukcja: | Metalowy korpus, Misa ze stali nierdzewnej, Ostrza ze stali nierdzewnej |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja alarmu, Funkcja Zoom, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Obrotowa kamera, Szyfrowanie danych, Tryb nocny |
| Kolor: | Miętowy |
| Kamera: | Tak |
| Regulacja głośności: | Tak |
| 422 x 514 | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Waga [g]: | 61.6 |
| 416 x 496 | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Różowe złoto |
| Waga [g]: | 35.3 |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G52 MP2 |
|---|---|
| UNISOC T618, 8-rdzeniowy | |
| Android | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 5.0, Modem 4G LTE, Moduł GPS |
| 10.1", 1920 x 1200px | |
| 128 | |
| 4 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | Android 11 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Szerokość [cm]: | 15.8 |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje dodatkowe: | AromaDouble Shot, Automatyczne czyszczenie, Blokada przed dziećmi, Ceramiczny młynek, Funkcja gorącej wody... |
| Rodzaj kawy: | Mielona, Ziarnista |
| Szerokość [cm]: | 59.4 |
| Moc [W]: | 60 |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Wyświetlacz, Zabezpieczenie przed przepięciem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Rodzaj: | Lodówka |
| 47 | |
| Pojemność [l]: | 59 |
| Waga [kg]: | 19.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | Apple M3 (9 rdzeni) |
|---|---|
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| iPadOS | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 8 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Szerokość [cm]: | 21.49 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czytnik kart pamięci, USB |
| Rodzaj: | Przenośne |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Złącza: | AUX, USB |
| Analogowe | |
| Dźwięk: | Stereo |
| Alarm (budzik): | Nie |
| Waga [g]: | 830 |
| Typ uchwytu: | Płaski |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 75.00 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Przekątna ekranu [cal]: | 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71... |
| Przeznaczenie: | Do sprzątania, Dywan, Podłogi |
|---|---|
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny, Praca na mokro... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Automatyczna regulacja mocy, Samooczyszczanie, Suszenie powietrzem szczotki |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [kg]: | 4.6 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 21.6 |
| 80 | |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Możliwość ustawienia odkurzacza pod kątem 180°, Samostojąca konstrukcja |
| 80 | |
| Tak | |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Przeznaczenie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Kask |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Błękitno-czarny |
| Waga [g]: | 250 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Mop parowy |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| 0.56 |
| Sterowanie: | Dedykowana aplikacja, Smartfon |
|---|---|
| Typ: | Mini |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja mobilna, Przekaz strumieniowy wideo na żywo, Tryb nocny |
| Rodzaj: | Dron |
| GPS: | Tak |
| Konstrukcja: | Quadcopter |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 32 |
| Kamera: | Tak |
| Waga [g]: | 245 |
| Wi-Fi: | Nie |
| 374 x 446 | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [g]: | 29.3 |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Seria czytnika: | Era |
| Model czytnika: | Era |
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Samowyzwalacz, Slow Motion, Tryb samochodowy |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rodzaj stabilizacji obrazu: | Elektroniczna |
| Funkcje: | Jakość snu, Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia... |
|---|---|
| Kolor: | Tytanowo-złoty |
| Rozmiar jubilerski: | 12 |
| Kompatybilność: | Android |
| Materiał wykonania pierścienia: | Tytan |
| Funkcje dodatkowe: | Chroni przed uderzeniami i wstrząsami |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Kolor: | Czarny |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15 - 16 |
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| 456 x 456 | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth, Łącze ultraszerokopasmowe, WiFi |
| Android | |
| 1.4 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [g]: | 37 |
| Funkcje dodatkowe: | 8 mikrofonów, Automatyczna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu), Dedykowana aplikacja, IPX4... |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Waga [g]: | 6 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dedykowane: | Do telefonów |
| Czas pracy [h]: | do 24 |
| Bluetooth | |
| Tak | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Przeznaczenie: | iOS, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Smartfon |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Kontroler |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Tak | |
| Wibracje: | Nie |
| Waga [g]: | 491 |
|---|---|
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| CMOS | |
| 125 - 12800 | |
| Elektroniczny | |
| Tak | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| 422 x 514 | |
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 61.8 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne napełnianie zbiornika, Automatyczne suszenie mopa, Kamera, Nawigacja laserowa D-ToF, Samooczyszczanie... |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Szerokość [cm]: | 35 |
| Waga [kg]: | 21 |
| 207 | |
| 69 | |
| Kolor: | Czarny |
| Wi-Fi: | Tak |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Moc ssąca [kPa]: | 24 |
| Funkcje dodatkowe: | Kompatybilność z otworem VESA 100 x 100, Kompatybilność z otworem VESA 75 x 75, Nośność do 10 kg |
|---|---|
| Rodzaj: | Ramię |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Huion Kamvas 20, Huion Kamvas 22, Huion Kamvas 22 Plus, Huion Kamvas Pro 19, Huion Kamvas Pro 20... |