- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7243)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1145)
Smartfony i zegarki (744)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 1200 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 140 |
| 220 | |
| Tak | |
| Aplikacja do sterowania: | Gardena Smart System App |
| Powietrzne | |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | 5 minut ładowania na 2 godziny rozmów, Dioda zajętości, DualPitch, Neodymowe przetworniki magnetyczne, Plug&Play... |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności, Sterowanie RGB |
| Rodzaj produktu: | Dzwonek |
|---|---|
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 38 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Funkcje dodatkowe: | System inteligentnego kodowania |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Akumulator, Osłona na nasadkę miksującą, Pojemnik z miarką 1000 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy |
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Dioda zajętości, Mikrofon na wysięgniku, Plug&Play, Wyciszanie mikrofonu przez podniesienie |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Kompatybilność z Android Auto, Kompatybilność z CarPlay, Siri, Sterowanie głosowe Asystent Google |
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A, Złącze karty TF |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Kompatybilność z Android Auto, Kompatybilność z CarPlay, Wbudowany sklep Google |
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A, Złącze karty TF |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 35W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie RGB |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 35W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie RGB |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dodatkowe informacje: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Dolby Atmos, Dźwięk 3D na PS5, Dźwięk do 24 bitów... |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-A |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Wyciszanie mikrofonu przez podniesienie |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Jack 3.5 mm |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2.5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.2, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Redukcja szumów DSP, Wyciszanie mikrofonu przez obrócenie |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności |
Sugerowana cena producenta:
1 419,99 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bass Reflex |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Kolor: | Biało-zielony |
|---|---|
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
| Złącza: | SC/APC - SC/APC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 8 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B... |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Płaski |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 21W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Złącza: | USB-B męski, USB-C męski |
| Dodatkowe informacje: | Ilość PIN-ów: 4 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Ekranowanie: | Nie |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Brak |
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
| Ekranowanie: | Nie |
| Materiał: | Guma, Miedź |
Sugerowana cena producenta:
28,99 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Złącza: | DisplayPort męski, Mini DisplayPort męski |
| Dodatkowe informacje: | Częstotliwość odświeżania 240Hz w Full HD, Podwójnie ekranowany, Zabezpieczenie przed złamaniem kabla |
| Przepustowość: | 21.6 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz, WQHD 165Hz |
| Ekranowanie: | Tak |
| Materiał: | PVC |
| Obsługa audio: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
19,99 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Złącza: | Micro USB męski, USB-A męski |
| Dodatkowe informacje: | Podwójna warstwa ekranowania, Zabezpieczenie przed złamaniem kabla |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Ekranowanie: | Tak |
| Materiał: | PVC |