- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7243)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1145)
Smartfony i zegarki (744)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 10W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 10W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Brązowy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Liliowy |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | HDMI, USB Typ C, Złącze karty SIM, Złącze karty TF |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | HDMI, USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Typ zestawu: | 1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Regulacja głośności: | Tak |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Regulacja głośności, Bezprzewodowy |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Home |
| Dedykowana aplikacja: | Nedis SmartLife |
| Montaż: | Natynkowy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Tak | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Złącza: | Lightning męski, USB-A męski |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 15W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Rodzaj: | DZWONEK BEZPRZEWODOWY WODOODPORNY IP44 DUŻY ZASIĘG DRZWI FURTKI 2 ODBIORNIK |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Moc [W]: | 1 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | RGBW |
| Wymiary [mm]: | 138x95x124 |
| Autor: | Joanne Kathleen Rowling |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 32 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Twarda |