- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (38)
Komputery i tablety (8)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3870)
Warsztat i ogród (110)
Zabawki i LEGO (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Strumień światła [lm]: | 4000 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP65 |
| Temperatura barwowa [K]: | 6000 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Zielony |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 30 |
| Napięcie [V]: | 3.7 |
| Strumień światła [lm]: | 3000 |
| Klasa ochrony [IP]: | IPX3 |
| Temperatura barwowa [K]: | 2700 - 6500 |
| Typ źródła światła: | COB LED |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 220 x 130 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw szynowy |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 6 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 121 x 840 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 220 x 106 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 220 x 130 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 6 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 1210 x 440 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 220 x 130 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 24 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 4370 x 440 x 220 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 6 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 1210 x 440 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 6 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 1210 x 440 x 240 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 18 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Wymiary [mm]: | 3280 x 440 x 220 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Moduł LED |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-230V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa gruntowa wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | 220-240V |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Napięcie [V]: | 220-240 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Czujnik: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka LED |