- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1914)
Foto i kamery (67)
Rowery i hulajnogi (5828)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek: | Od 2 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Waga [kg]: | 2.88 |
| Wiek: | Od 12 miesięcy |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 6 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Beżowy |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Wiek: | 12 m+ |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Sztyca podsiodłowa |
| Czas pracy: | 10 h |
| Łączność: | ANT+, Bluetooth |
| Lampka: | LED |
| Wodoodporność: | IPX7 |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Wiek: | Od 12 miesięcy |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 7 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Nie |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Beżowy |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Wiek: | 10 lat, 11 lat, 12 lat, 9 lat |
|---|---|
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Niebiesko-czerwony |
| Rama: | Aluminiowa, 15" |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Czas pracy: | 50 h |
| Tryby pracy: | Czerwone światło stroboskopowe, Czerwono-niebieskie światło stroboskopowe, Dwustronne światło stroboskopowe... |
| Moc światła [lm]: | 30 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Wiek: | 9m+ |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Rodzaj: | Tylny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
399,99 zł
| Rodzaj: | Dysza |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Dom, Elewacja budynku, Motocykl, Ogród, Rower, Samochód, Taras |
| Kompatybilność: | K 5 Classic, K 5 Compact, K 5 Compact Home, K 5 Power Control, K 5 Power Control Car & Home, K 5 Power Control Home... |
| Wiek: | 10 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Lawendowy |
| Rama: | Stalowa, 11.5" |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
| Rama: | Stalowa, 11.5" |
Sugerowana cena producenta:
29,99 zł
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1280 x 720, 1920 x 1080, 2704 x 1524, 3840 x 2160, 5760 x 2880 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, 4K - 60 kl/s, 6K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, HD - 240 kl/s |
| Aktywność: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Rozmiar: | S |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Typ: | Kajdankowe |
|---|---|
| Długość [mm]: | 1230 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarny |
| Wiek: | 10 lat, 11 lat, 12 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
|---|---|
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Kolor: | Miętowo-różowy |
| Rama: | Aluminiowa, 13" |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
|---|---|
| Rekreacja, Budowanie formy, Intensywny trening | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Magnetyczny | |