- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (405)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1911)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5865)
Fitness i sport (269)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 8" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| 14 | |
| Manometr: | Tak |
|---|---|
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 16 |
| Długość [mm]: | 1000 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Materiał: | Grilamid TR-90 |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Soczewki: | Polaryzacyjne |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Grilamid TR90 |
| Rodzaj: | Okulary |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| MIPS: | Nie |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 60 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 5.1 |
| Wiek: | 9m+ |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Tylny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Odchylany: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
399,99 zł
| Rama: | Stalowa, 11.5" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 16 |
| Wiek: | 10 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| 20 | |
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 5.1 |
| Manometr: | Nie |
|---|---|
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Długość [mm]: | 285 |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Materiał: | Lycra, Polar, Skóra syntetyczna |
| Płeć: | Męska |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
|---|---|
| Magnetyczny | |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |