- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (405)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1911)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5865)
Fitness i sport (269)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Na kasetę | |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Aluminium, Stal |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny |
| Rozmiar: | XXS |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Biało-niebieski |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Materiał: | Syntetyk |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Na kasetę | |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa,Składana, 16" |
| 20 | |
| Do 80 km | |
| Umiejscowienie silnika: | Tylne koło |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Materiał: | ABS, PC |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 162 |
| Rozmiar: | XXL (187 - 200 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Beżowo-złoty |
| 28 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| 16 | |
| Shimano Claris | |
| Wzrost [cm]: | 187 - 200 |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Aluminiowa | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Na kasetę | |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Aluminium, Stal |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny |