- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1896)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5868)
Fitness i sport (260)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | MTB |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Bawełna, Nylon, Skóra syntetyczna |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 11 |
| Mocowanie: | Kierownica |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Podświetlenie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biało-morelowy |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 0.5 |
| Pojemność [l]: | 2.5 |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
Sugerowana cena producenta:
29,99 zł
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | PE |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Aktywność: | Rower |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Montaż: | Do sztycy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Miękkie i elastyczne |
| Rodzaj: | Okulary |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
269,90 zł
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |