- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (413)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1893)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5860)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 47 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Granatowy |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Długość wkładki [cm]: | 30 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Rozmiar: | 44 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Dominujący kolor: | Błękitny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 13 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Pulsacyjny, Słaby, Średni |
| Moc światła [lm]: | 1000 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarno-czerwony |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Materiał: | Poliester |
Sugerowana cena producenta:
139,99 zł
| Dominujący kolor: | Grafitowo-niebieski |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 10.4 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M (160 - 185 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Wzrost [cm]: | 160 - 185 |
| Waga [kg]: | 14 |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 9.5 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 12 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Kolor: | Czerwono-grafitowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Waga [kg]: | 13.2 |
| Wiek: | 10 lat, 11 lat, 12 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| 7 | |
| Kolor: | Czerwono-grafitowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Waga [kg]: | 13.2 |
| Wiek: | 10 lat, 11 lat, 12 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| 7 | |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Kompozyt z włókna szklanego |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 45 |
|---|---|
| Typ: | SPD |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna |
| Rozmiar: | 42 |
|---|---|
| Typ: | SPD |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | MTB |
| Długość wkładki [cm]: | 26.5 |
| Materiał: | Nylon, Skóra syntetyczna, Włókno szklane |