- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (413)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1893)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5860)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wiek: | 9m+ |
| Rodzaj: | Tylny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | 2+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Kolor: | Szaro-limonkowy |
|---|---|
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wiek: | 9m+ |
| Rodzaj: | Tylny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wiek: | 18 miesięcy, 2 lata, 3 lata |
| Drewniana | |
| Rozmiar opon [cal]: | 9 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |