- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1888)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5828)
Fitness i sport (259)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor dominujący: | Fioletowy |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Guma, Polipropylen |
| Montaż: | Do sztycy, Do widelca |
| Kompatybilność: | 22-27.5, 27.2-34.9 |
| Do budowania formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Nogi, Pośladki, Zginacze biodra (iliopsoas) |
| Magnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna |
| Typ: | SPD |
| Płeć: | Męska |
| Rozmiar: | 43 |
| Długość wkładki [cm]: | 27 - 27.5 |
| Kolor: | Biały mat |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Do budowania formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Plecy, Pośladki, Ramiona, Uda |
| Mechaniczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda, Brzuch |
| Magnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |