- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (413)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1893)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5860)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Od 46 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Nylonowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ roweru: | MTB |
| Montaż: | Do tylnej części ramy, Do widelca |
| Kompatybilność: | 20-29 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do sztycy |
| Materiał: | ABS, PC |
| Tryby pracy: | Oddychający błysk, Powolne miganie, Stały, Szybkie miganie |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 49 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 31 |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarno-czerwony |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Materiał: | Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Typ: | Folding lock, Składane |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm]: | 900 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Dominujący kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
319,99 zł
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, Limonkowy, Niebieski, Pomarańczowy, Różowy, Szary |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm]: | 1200 |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | MTB |
| Materiał: | Bawełna, Nylon, Skóra syntetyczna |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |