- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1879)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5928)
Fitness i sport (262)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Pojedynczy błysk, Pulsacyjny, Tryb niski, Tryb wysoki |
| Moc światła [lm]: | 150 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | 8 trybów sygnału świetlnego, Tryb inteligentnego hamowania |
| Moc światła [lm]: | 90 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Kolor: | Zielony |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 56 do 60 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
Sugerowana cena producenta:
269,90 zł
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Regulacja: | Od 54 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
|---|---|
| Rozmiar: | M (171 - 176 cm) |
| Kolor: | Biały |
| Rama: | Aluminiowa, 18" |
| 28 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
|---|---|
| Rozmiar: | M (171 - 176 cm) |
| Kolor: | Grafitowy |
| Rama: | Aluminiowa, 18" |
| 28 | |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 58 do 65 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Kolor: | Szary |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S/M |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny mat |
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1080 x 720 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 30 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Rekreacja, Budowanie formy, Intensywny trening | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
| Elektromagnetyczny | |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
| Magnetyczny | |