- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1883)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5931)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 11.5" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 16 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| 20 | |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Miętowy |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Wiek: | 9m+ |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Typ roweru: | Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Materiał: | Nylon, Spandex |
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Folding lock, Składane |
| Długość [mm]: | 600 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Typ roweru: | MTB |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Szaro-czarny |
| Materiał: | Poliester |
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do siodełka |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Tryby pracy: | Eco, Pulsacyjny, Słaby, Stały, Tryb dzienny, Tryb nocny |
| Moc światła [lm]: | 400 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Tryby pracy: | Eco, Miganie, Mocny, Słaby, Średni, Stały, Tryb dzienny, Tryb nocny |
| Moc światła [lm]: | 150, 1100 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Typ: | Przednie |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 57 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Obszar zastosowania: | Dom, Elewacja budynku, Motocykl, Ogród, Rower, Samochód, Taras |
|---|---|
| Kompatybilność: | K 4 Classic Home, K 4 Compact, K 4 Power Control, K 4 Premium Power Control, K 4 WCM Modular |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Typ: | Mini |
| Długość [mm]: | 137 |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 11 |
| Typ roweru: | Szosowe |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Materiał: | Poliester, Siatka Spandex, Silikon |
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 48 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |