- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1883)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5931)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Ilość funkcji: | 15 |
|---|---|
| Etui: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Ilość funkcji: | 14 |
|---|---|
| Etui: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Materiał: | Guma, Pianka EVA, Tkanina |
|---|---|
| Rozmiar: | 45 |
| Typ: | Platformowe |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Teren |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA |
|---|---|
| Rozmiar: | 45 |
| Typ: | SPD |
| Kolor: | Zielony |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biało-różowy |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
| Do budowania formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Nogi, Pośladki, Uda |
| Rodzaj roweru: | Spinningowy |
| Magnetyczny | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Kolor: | Niebieski |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Okulary |
| Oprawki: | Półoprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Regulacja: | Od 56 do 61 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szaro-fioletowy |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 56 do 61 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Granatowy |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M (158 - 168 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Limonkowy |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Waga [kg]: | 25.2 |
| 9 | |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1 |
|---|---|
| Liczba zapadek [szt]: | 1 |
| Wygięta: | Nie |
| Przegub: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 10 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne OXFORD |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 21,5 |
| Wysokość [cm]: | 46 |
| Pojemność [l]: | 3 |