- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1883)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5907)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Folding lock, Składane |
|---|---|
| Długość [mm]: | 700 |
| Materiał: | ABS, Aluminium, Stal nierdzewna |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Długość [mm]: | 650 |
| Materiał: | Stalowa linka, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Długość [mm]: | 650 |
| Materiał: | Stalowa linka, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Kolor: | Granatowy |
| Typ: | Łańcuch |
|---|---|
| Długość [mm]: | 850 |
| Materiał: | Stal hartowana, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Folding lock, Składane |
|---|---|
| Długość [mm]: | 600 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Typ: | Folding lock, Składane |
|---|---|
| Długość [mm]: | 600 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Łańcuch |
|---|---|
| Długość [mm]: | 1100 |
| Materiał: | Stal hartowana, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Jasnozielony |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 15 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Dominujący kolor: | Niebiesko-czerwony |
|---|---|
| Rama: | Stalowa |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10.5 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rama: | Stalowa |
| Wzrost [cm]: | 85 - 100 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Rodzaj: | Podkoszulek |
|---|---|
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Nie |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Płeć: | Damska |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | ABS, PC |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 80 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | ABS, PC |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 60 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Wiek: | Od 3 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, Guma |
| Kolor: | Biały, Czerwony |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Materiał: | Poliester, Siatka Spandex, Silikon |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Tryby pracy: | Miganie naprzemienne, Stały |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 61 do 64 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |