- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1872)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5854)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (12)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Montaż: | Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Miganie naprzemienne, Stały |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 2K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 120 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 20 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | XL |
| Regulacja: | Od 61 do 64 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Typ: | Platformowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 46 |
| Kolor: | Niebieski |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 29 - 29.5 |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Zielono-niebieski |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Pojemność [l]: | 20 |
| Przegródki: | Tak |
| Materiał: | Nylon, Polipropylen |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2880 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 30 kl/s, FullHD - 60 kl/s, HD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Kierownica |
| Ilość funkcji: | 18 |
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |