- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1914)
Foto i kamery (65)
Rowery i hulajnogi (5850)
Fitness i sport (270)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek: | Od 2 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Różowy |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XL (160 - 185 cm) |
| Kolor: | Brązowy |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Błękitny |
| Rama: | Stalowa, 8" |
| Typ roweru: | Crossowy, Gravel, Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Błękitno-biały |
| Płeć: | Damska |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
| Waga [kg]: | 3 |
| Wiek: | 18 miesięcy, 2 lata, 3 lata |
|---|---|
| Drewniana | |
| Rozmiar opon [cal]: | 9 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
| Waga [kg]: | 4 |
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
| Kolor: | Czarny |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| Wiek: | 12 miesięcy, 2 lata, 3 lata |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 6, 8 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Typ roweru: | Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Szary |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Poliester |
| Karbonowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XXL (188 - 200) cm |
| Kolor: | Srebrno-czerwony |
| Rama: | Karbonowa, 23" |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Płeć: | Damska |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Typ: | Łańcuch |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Długość [mm]: | 1200 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Waga [kg]: | 3.6 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 12 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 432 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Waga [kg]: | 2.43 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 15 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 540 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Aktywność: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący: | Niebieski |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | 58-61 cm |
| Typ: | Marven |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |