- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1872)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5854)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (12)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Tylny |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Automatyczne światło stop, Stały |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | SMD LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Waga [g]: | 110 |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium, Silikon |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8.3 |
| Długość [mm]: | 71 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 132 |
| Typ: | Tylny |
|---|---|
| Montaż: | Do tylnego widelca ramy |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 25 kg |
| Typ roweru: | Rower |
| Waga [g]: | 600 |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6.9 |
| Długość [mm]: | 64 |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Do 70 km | |
| Waga [kg]: | 25.5 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
| Typ: | SPD |
|---|---|
| Materiał: | Nylon, Skóra syntetyczna, Włókno szklane |
| Kolor: | Niebieski |
| Zastosowanie: | MTB |
| Płeć: | Damska |
| Rozmiar: | 40 |
| Długość wkładki [cm]: | 25 - 25.5 |
| Montaż: | Do bagażnika |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [l]: | 22 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Waga [g]: | 1400 |
| Montaż: | Do bagażnika |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny mat |
| Pojemność [l]: | 17 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Waga [g]: | 1500 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Rower |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | L/XL |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Fullface z odpinaną szczęką |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla dzieci; rower, hulajnoga, rolki |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Regulacja obwodu głowy |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Fullface 2w1 ze zdejmowaną szczęką |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla dzieci; rower, hulajnoga |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Rozmiar: | Od 48 do 52 cm |
| Regulacja: | Regulowany system dopasowania (pokrętło) i pasek |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Szczękowy (full face) dziecięcy |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Zastosowanie: | Rower, hulajnoga, deskorolka |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Pokrętło z tyłu, regulowany obwód |
| Typ: | Szczękowy (full face) z demontowaną szczęką |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebiesko-biały |
| Zastosowanie: | Rower, hulajnoga, deskorolka, BMX |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Pokętło regulacyjne z tyłu |
| Typ: | Zapięcie rowerowe składane |
|---|---|
| Materiał: | Metal, tworzywo |
| Długość [mm]: | 1100 |
| Kolor: | Czarny |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Typ: | Jazda na rowerze, bieganie, sport outdoor |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Polaryzacyjne |
| Nosek: | Silikonowy |
| Zauszniki: | Antypoślizgowe, elastyczne |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
|---|---|
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| H - użytek domowy |