- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1872)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5854)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (12)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 11" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 11 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| 16 | |
| Typ: | Na naboje CO2 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [mm]: | 46 |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Kolor: | Zielono-pomarańczowy |
|---|---|
| Mocowanie: | Kierownica |
| Pojemność [l]: | 13.5 - 24 |
| Przegródki: | Tak |
| Rodzaj: | Torba |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Zielony |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Typ roweru: | Miejskie, MTB, Trekkingowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do ramy |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Kompatybilność: | 28-32 |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
|---|---|
| Typ: | SPD |
| Płeć: | Damska |
| Długość wkładki [cm]: | 25.5 - 26 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Biało-różowy |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Zielono-niebieski |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska |
| Kolor: | Różowy |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Turkusowo-żółty |
| Regulacja: | Od 47 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |