- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Rowery i hulajnogi (819)
Fitness i sport (17)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Enduro, Gravel, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Materiał: | Bawełna, Elastan |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Enduro, Gravel, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Materiał: | Bawełna, Elastan |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | ABS, PC |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Eco, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Długość: | Krótkie |
| Z wkładką: | Tak |
| Rodzaj: | Spodenki |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
Sugerowana cena producenta:
319,99 zł
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 5.5 |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Stały, Światło migające |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | ABS, PC |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | ABS, PC |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |