- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (87)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (18)
Komputery i tablety (720)
Smartfony i zegarki (34)
Foto i kamery (17)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | 2P+Z |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szaro-biały |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Potrójny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1/2", 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Mosiądz |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Wtyczkowe |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Poczwórny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Aluminium |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Aluminium |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Avata 2 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [mm]: | 255 |
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Złącza: | 4 x USB 3.2 Gen. 1 |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Kolor: | Liliowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Podwójny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Potrójny |
| Obszar zastosowania: | Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Wtyczkowe |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Kolor: | Turkusowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Kolor: | Grafitowy, Granatowy, Turkusowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Kolor: | Jasnoszary, Liliowy, Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Kolor: | Błękitny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lokalizator |
| Kompatybilność z Apple Find My: | Tak |
| Google Find My Device: | Tak |
| Rodzaj baterii: | CR2032 |
| Dedykowany model: | , |
| Liczba sztuk w opakowaniu: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Rozgałęźnik |
| Kompatybilność: | Simagic Alpha EVO, Simagic Alpha Series |
| Regulacja: | Nie |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Uniwersalna piasta |
| Kompatybilność: | Simagic Alpha Series |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Uniwersalna piasta |
| Kompatybilność: | PC, Simagic Alpha Series |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Włókno węglowe |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Zewnętrzny |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Rodzaj produktu: | Bramka, Zestaw czujników |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Przeznaczenie: | Do dowolnego urządzenia domowego |
| Komunikacja: | , IR, |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, IFTTT |
| Dedykowana aplikacja: | SwitchBot |
| Wymiary [mm]: | 80 x 70 x 23 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Potrójny |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-szary |