- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (86)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (18)
Komputery i tablety (718)
Smartfony i zegarki (34)
Foto i kamery (17)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Interfejs dysku: | , |
|---|---|
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Szary |
| Wysokość [mm]: | 109 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do rozgałęziania węży |
| Autostop: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 278 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 2 x USB 3.2 Gen. 2 |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Lito 1 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kompatybilność: | DJI Lito Series Intelligent Flight Battery Plus, DJI Lito X1 Intelligent Flight Battery |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 222 |
| Złącza: | Gniazdo LAN, Gniazdo WAN, USB 2.0 - 2 szt., Wyjście HDMI - 1 szt. |
| Funkcja PoE: | Tak |
| Maksymalna liczba kamer: | 24 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ładowanie |
| Wysokość [mm]: | 170 |
| Kompatybilność: | Baterie Hypershell |
| Rodzaj produktu: | Hub ładujący |
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
|---|---|
| Typ: | Rozdzielacz gniazda zapalniczki |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
| Liczba gniazd [szt]: | 4 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Liczba gniazd [szt]: | 2 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Długość [m]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Kolor: | Bezbarwny |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Długość [m]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 1 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 1 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |