- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD (21)
AGD do zabudowy (73)
AGD małe (136)
Komputery i tablety (204)
Smartfony i zegarki (24)
Foto i kamery (1)
Gaming (17)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa, Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 8.3 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Sugerowana cena producenta:
1 919 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa, Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa, Płyta grillowa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
529 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.1 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.3 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 2000 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Sugerowana cena producenta:
959 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Królik z jagnięciną i przepiórką |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Aronia, Ekstrakt z cykorii, Lubczyk, Majeranek, Suszone drożdże browarniane... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Tłuszcz surowy 14%, Kwasy tłuszczowe omega 6 3.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.42%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Chondroityna, Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.9%, Glukozamina, Jod (jodek potasu)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| Rodzaj: | Trzepaczka |
| Wykonanie: | Nylon |
| Długość [cm]: | 27.6 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x trzepaczka |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| Rodzaj: | Trzepaczka |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Długość [cm]: | 34.5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Zawartość zestawu: | Trzepaczka |
| Rodzaj: | Trzepaczka |
|---|---|
| Wykonanie: | Drewno akacjowe, Silikon, Stal |
| Długość [cm]: | 30 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x trzepaczka |
| Rodzaj: | Trzepaczka |
|---|---|
| Wykonanie: | Drewno, Stal nierdzewna |
| Długość [cm]: | 30 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x trzepaczka |
Sugerowana cena producenta:
149,99 zł
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| Rodzaj: | Trzepaczka |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Długość [cm]: | 25 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x trzepaczka |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| Rodzaj: | Trzepaczka |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Długość [cm]: | 26 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x trzepaczka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Przepiórka z borówką i żurawiną |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
Wartość poza zestawem:
279,00 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Przepiórka z borówką i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
Wartość poza zestawem:
186,00 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Przepiórka z borówką i żurawiną |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Autor: | Paweł Loroch |
|---|---|
| Tematyka: | Przepisy |
| Język wydania: | Polski |
| Liczba stron: | 304 |
| Okładka: | Twarda |
| Wymiary [mm]: | 163 x 220 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 10 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Żołądki wołowe z szynką, borówką i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Wołowina z borówka i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Jagnięcina z borówką i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Kaczka z borówką i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Królik z borówką i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Indyk z borówką i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Indyk 4%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Olej lniany 0.2%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Przepiórka z borówką i żurawiną |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
Wartość poza zestawem:
289,44 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Przepiórka z borówką i żurawiną |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
Wartość poza zestawem:
192,96 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Przepiórka z borówką i żurawiną |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Borówka amerykańska 2%, Żurawina 2%, Suszony tymianek 0.01% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |