- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (864)
Smartfony i zegarki (1234)
Foto i kamery (165)
Gaming (38)
Rowery i hulajnogi (88)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Liczba prań (kapsułek): | 30 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do tkanin białych, Do tkanin kolorowych |
| Hipoalergiczny: | Nie |
| Informacje: |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [cm]: | 102 |
| Długość uchwytu [cm]: | 102 |
| Szerokość [cm]: | 153 |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Nie |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 200 |
| Wysokość [cm]: | 104 |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Wielkość porcji: | 4 kapsułki |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Do intensywnego treningu, Do rekreacji | |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Elektromagnetyczny | |
| Długość kroku [cm]: | 43 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 12 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Brzuch, Łydki, Nogi, Pośladki, Ramiona |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Długość [mm]: | 120 |
| Szerokość ostrza [mm]: | 25 |
| Materiał obudowy: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Ostrze: | Stal nierdzewna |
| Typ ostrza: | Proste ząbkowane, Trapezowe |
| Wymienne ostrze: | Tak |
| Rodzaj: | Wioślarz |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Wodno-magnetyczny | |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Barki, Brzuch, Klatka piersiowa, Nogi, Plecy, Pośladki, Ramiona |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Biało-zielony |
|---|---|
| Typ: | Mineralny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Właściwości: | Eliminuje niepożądany smak oraz zapach, Poprawia smak wody pitnej, Redukuje twardość wody, Wzbogaca wodę w minerały |
| Rodzaj: | Klatka |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [cm]: | 63 |
| Szerokość [cm]: | 180 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 250 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 220 |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała, Nogi, Pośladki, Ręce |
| Rama: | 50 x 50 x 2 mm |
| Wysokość [cm]: | 233 |
| Ławka: | Nie |
| Waga [kg]: | 40 |
| Rodzaj: | Ławka do ćwiczeń |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Nie |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 300 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Tak |
| Wsporniki sztangi: | Nie |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Nie |
| Długość [cm]: | 59 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 108 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Wysokość [cm]: | 201 |
| Rodzaj wyciągu: | Dolny i górny |
| Konstrukcja ramy: | Profil 40 x 40 mm |
| Mocowanie: | Ścienne |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 9 |
| Długość [cm]: | 45 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 11 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Wysokość [cm]: | 17 |
| Rodzaj wyciągu: | Górny |
| Konstrukcja ramy: | 2 x blacha 176 x 405 x 3 mm |
| Mocowanie: | Sufitowe |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Rodzaj: | Wyciąg górny |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Długość [cm]: | 70 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała, Ręce |
| Wysokość [cm]: | 50 |
| Rodzaj wyciągu: | Górny |
| Konstrukcja ramy: | Profil 40 x 40 x 2 mm |
| Mocowanie: | Ścienne |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 8 |
| Rodzaj: | Wyciąg górny i dolny do ściany |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Długość [cm]: | 55 |
| Szerokość [cm]: | 108 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 140 |
| Ćwiczone partie mięśni: | Barki, Brzuch, Klatka piersiowa, Plecy, Pośladki, Przedramiona, Ramiona |
| Wysokość [cm]: | 199 |
| Rodzaj wyciągu: | Dolny i górny |
| Konstrukcja ramy: | Profil 40 x 40 x 1.5 mm |
| Mocowanie: | Ścienne |
| Drążek w zestawie: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 12.9 |
| Rodzaj: | Ławka Scotta |
|---|---|
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Przedramiona, Ramiona |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 300 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Nie |
| Wsporniki sztangi: | Tak |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Tak |
| Rodzaj: | Ławka do ćwiczeń |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Nie |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 250 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Tak |
| Wsporniki sztangi: | Nie |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Nie |
| Rodzaj: | Ławka do ćwiczeń |
|---|---|
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
| Ćwiczone partie mięśni: | Górne partie ciała, Nogi |
| Rama: | Stalowa |
| Maksymalne obciążenie ławki [kg]: | 200 |
| Regulacja kąta nachylenia ławki: | Tak |
| Wsporniki sztangi: | Nie |
| Obciążenie w zestawie: | Nie |
| Wyciąg pionowy: | Nie |
| Ławka Scotta (modlitewnik): | Nie |
| Rodzaj: | Atlas |
|---|---|
| Regulacja oporu: | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 135 |
| Klasa urządzenia: | H - użytek domowy, S - użytek zawodowy lub komercyjny |
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [cm]: | 91 |
| Długość uchwytu [cm]: | 91 |
| Szerokość [cm]: | 42 |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 140 |
| Wysokość [cm]: | 104 |