- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (118)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (9)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (1)
Dom (1)
Motoryzacja (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zakres częstotliwości: | 2400 - 2483.5 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 99.9 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 88.1 - 107.9 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.6 - 107.9 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.6 - 107.9 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.6 - 107.9 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Zakres częstotliwości: | 87.6 - 107.9 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 2 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | HDMI - 1 szt., USB 2.0 - 1 szt. |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 7 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 2 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., D-Sub (VGA) - 1 szt., HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Porty: | 2 x RJ45 |
|---|---|
| Prędkość transmisji [Mb/s]: | 600 |
| Zasięg [m]: | 300 |
| Rodzaj wtyczki / gniazda: | Wtyczka europejska |