- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7)
Komputery i tablety (191)
Foto i kamery (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 34 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +85 / -30 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 8 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 34 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2 x 10 |
| Regulacja w pionie: | +85 / -30 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 30 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +85 / -30 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Grafitowy |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 6.5 |
| Regulacja w pionie: | -45 /+90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | -45 /+90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 45 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Regulacja w pionie: | +/- 15 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Szary |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2 x 8 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 10 - 30 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2 x 10 |
| Regulacja w pionie: | 15 / +85 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +85 / -30 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Grafitowy |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 10 - 30 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | 15 / +85 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 30 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +85 / -30 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Biały |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 10 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 22 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2 x 12 |
| Regulacja w pionie: | +85 / -30 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Grafitowy |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 18 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 42 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Regulacja w pionie: | -5 /+15 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2.15 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +90 / -45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 42 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | -45 /+90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Biały |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 10 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Regulacja w pionie: | Tak- pochył +5° / -15° oraz korekta błędów montażowych +/-6° |
| Regulacja w poziomie: | Tak - prawo/lewo: +/-180° w 3-ch punktach zgięcia |
| Kolor: | Czarny |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 59 |
| Standard VESA: | 75x75 i 100x100 mm - prosimy upewnić się, że monitor lub telewizor ma właśnie taki rozstaw otworów montażowych |
| Sposób montażu: |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 34" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 34" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 32" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |