- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1587)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (754)
Smartfony i zegarki (607)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ czujnika: | Czujnik ruchu |
|---|---|
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Ruch |
| Komunikaty: | Optyczne |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Bateryjne lub micro USB |
| Przeznaczenie: | Czujnik wewnętrzny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
|---|---|
| Moc [W]: | 65 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyczki: | USB-C |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed zbyt wysokim prądem (OCP)... |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 4 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 7 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | Brak |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt., USB Typu C - 1 szt.... |
| Kolor: | Srebrny |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart SD - 1 szt., Czytnik kart TF - 1 szt., HDMI - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB Typu C - 1 szt. |
| Kolor: | Srebrny |
| Seria: | Aroma mist |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 45 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Bambus, bergamotka i kardamon |
| Informacje: |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Tak | |
| Radio: | FM |
| Magnetofon: | Nie |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 20 W |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Radio: | AM, AM LW, AM MW, FM |
| Podbicie basu: | Tak |
| Typ odtwarzacza: | , |
| Podświetlanie przycisków: | Różne kolory |
| Rozmiar: | 2 DIN |
| Złącza USB: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do ramy |
| Moc światła [lm]: | 1000 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Moc [W]: | 200 |
|---|---|
| Sprawność: | 90% |
| Moc szczytowa [W]: | 400 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 235 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 10.5 - 15.5 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj: | |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kompatybilność: | Laptop, Smartfon, Tablet |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Rodzaj: | Adapter |
| Wtyczka (męskie): | |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do kierownicy, Do wspornika siodła |
| Moc światła [lm]: | 7, 80 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000, 3250 |
| Zasilanie: | USB 5V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Komunikacja: | Brak |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Kompatybilność: | PC |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm, USB-A |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 12 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | DisplayPort - 1 szt., HDMI - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 2.0 - 3 szt., USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt.... |
| Kolor: | Srebrny |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Rodzaj: | Adapter |
| Wtyczka (męskie): | |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Sieciowe, USB |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Kolor: | Szary |
| Interfejs: | USB Typu C |
| , | |
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 16 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart SD - 1 szt., Czytnik kart TF - 1 szt., HDMI - 3 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 2.0 - 2 szt.... |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Interfejs: | USB Type-C |
| Rodzaj: | Stacja dokująca |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Tower |
| Topologia: | Line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida schodkowa |
| Moc skuteczna [W]: | 550 |
| Moc pozorna [VA]: | 850 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Przyciski i regulatory: | Power |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 447 x 215 x 469 |