- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1587)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (754)
Smartfony i zegarki (607)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm, USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | UKW |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | Jack 3.5 mm, USB |
| Kolor obudowy: | Wenge |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Rodzaj: | Kawiarka |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Pojemność [filiżanki]: | 6 |
| Przeznaczenie do kuchenek: | Ceramicznych, Elektrycznych, Gazowych, Indukcyjnych |
| Kolor: | Beżowo-srebrny |
| Rodzaj: | Kawiarka |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Pojemność [filiżanki]: | 6 |
| Przeznaczenie do kuchenek: | Ceramicznych, Elektrycznych, Gazowych, Indukcyjnych |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.35, 4 |