- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (32)
Foto i kamery (2)
Gaming (3)
Fitness i sport (2)
Dom (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Figurka |
|---|---|
| Seria: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | PCV |
| Marka telefonu: | Uniwersalny |
| Seria telefonu: | Uniwersalny |
| Model telefonu: | Uniwersalny |
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 27 x 43 x 15 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny + akcesoria, Baterie/akumulator, Drobne rzeczy osobiste, Drony, Laptop, Obiektyw, Statyw, Tablet |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 25 x 36 x 15 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny + akcesoria, Baterie/akumulator, Drobne rzeczy osobiste, Drony, Laptop, Obiektyw, Statyw, Tablet |
| Przegrody wewnętrzne: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 189 zł
| Rodzaj: | Piłkochwyt |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Metal, Poliester |
| Przeznaczenie: | Do gry w piłkę nożną |
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| Działanie: | Czyści |
|---|---|
| Forma aplikacji: | Pompka |
| Rodzaj materiału: | Skóra, Tekstylia, Zamsz |
| Rodzaj produktu: | Pianka |
| Rozmiar: | 38,5 |
|---|---|
| Długość wkładki [cm]: | 24.6 |
| Kolor buta: | Szary |
| Materiał wewnętrzny: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał zewnętrzny: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | 37,5 |
|---|---|
| Długość wkładki [cm]: | 23.8 |
| Kolor buta: | Szary |
| Materiał wewnętrzny: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał zewnętrzny: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | 41,5 |
|---|---|
| Długość wkładki [cm]: | 26.3 |
| Kolor buta: | Szary |
| Materiał wewnętrzny: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał zewnętrzny: | Tworzywo sztuczne |