- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (8)
AGD małe (113)
Komputery i tablety (6)
Smartfony i zegarki (103)
Foto i kamery (3)
Gaming (6)
Rowery i hulajnogi (60)
Fitness i sport (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 6 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
| 1200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia, Schowek na przewód |
| Kolor: | Biały, Wielokolorowy |
| 1.5 | |
| 1200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Biało-czerwony |
| 1.8 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia, Wskaźnik temperatury, Zwijacz kabla w podstawie |
| Kolor: | Zielony |
| 1.5 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Metal |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Sygnał dźwiękowy, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | 5 różnych temperatur grzania, Wyświetlacz LCD temperatury, Zwijacz kabla w podstawie |
| Kolor: | Czarny |
| 1.5 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Metal |
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Obrotowa podstawa, Sygnał dźwiękowy, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | 5 różnych temperatur grzania, Wyświetlacz LCD temperatury, Zwijacz kabla w podstawie |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15 |
| Kompatybilność: | , , |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 |
| Kompatybilność: |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro Max |
| Kompatybilność: |
| Rodzaj: | Zestaw kuchenny |
|---|---|
| Wykonanie: | Drewno bukowe, Silikon |
| Długość [cm]: | 31 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Dominujący kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 11" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 12.5 |
| Wiek: | 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| Dominujący kolor: | Szary mat |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 9.0 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Rodzaj: | Garnek żeliwny |
|---|---|
| garnek 2.2 l | |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Otwór w pokrywie do uwalniania pary |
| Kolor: | Różowo-zielony |
|---|---|
| Materiał: | Silikon |
| Kompatybilność: | |
| Możliwość ładowania: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| 1.7 | |
| 2000 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Schowek na przewód |
| Kolor: | Czarny |