- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Naturalne drewno |
|---|---|
| Wykończenie: | Błyszczące |
| Materiał: | ABS, Drewno, Skóra ekologiczna, Stal, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 2 |
| Wysokość [cm]: | 17 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 135 - 190 |
| Materiał obicia: | Skóra PU HD, Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 130 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 330 |
| Szerokość [mm]: | 400 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Dla dzieci: | Nie |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 75 |
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Usuwa przebarwienia, Zwalcza bakterie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Funkcje rozwojowe: | , , |
| Płeć: | Damska |
| Zawartość zestawu: | 2 arkusze naklejek, 240 klocków, Arkusz z klejnotami, Instrukcja obsługi w jezyku polskim |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Smak: | Truskawkowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Materiał - kółka: | Stal chromowa |
| ABEC-9 Carbon | |
| Rodzaj: | Łożyska |
| Przeznaczenie: | Do deskorolki, Do hulajnogi, Do rolek |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Nić dentystyczna |
| Typ: | Nić |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość [m]: | 30 |
| Funkcje: | Pomaga zapobiegać próchnicy, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia, Zapewnia świeży oddech... |
Sugerowana cena producenta:
21,90 zł
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Typ: | Wycinak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 4 |
| Waga [kg]: | 0.64 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Silver |
| Typ: | Soniczna |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 96000 |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Dominujący kolor: | Czarno-limonkowy |
|---|---|
| Seria: | Stickerboomb BMX |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 13 |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Rodzaj: | Butelka |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Przeznaczenie: | Do mycia butelek i smoczków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
| Zawartość zestawu: | 1 x smoczek 1 x butelka 1 x płyn do mycia |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Materiał - kółka: | Stal chromowa |
|---|---|
| Średnica kółek [mm]: | 8 |
| ABEC-9 | |
| Rodzaj: | Łożyska |
| Przeznaczenie: | Do deskorolki, Do hulajnogi, Do rolek |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Rodzaj: | Butelka |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Przeznaczenie: | Do mycia butelek i smoczków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 1 x smoczek 1 x płyn do mycia |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 210 |
| Szerokość [mm]: | 250 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Kolor: | Niebiesko-różowy |
|---|---|
| Seria: | |
| Rodzaj: | |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Zawartość zestawu: | 3 banknoty Stitch, Skarbonka |
| Rodzaj: | Rakietka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Drewno, Gąbka, Guma |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Uchwyt: | Wklęsły |
| Waga rakiety [g]: | 182 |
| Stopień zaawansowania: | Średnio zaawansowany |
| Kolor: | Przeźroczysty |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Wykonanie: | Szkło |
| Wysokość [cm]: | 8.9 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Wiek dziecka: | 4 m+ |
| Wymiary [cm]: | 32 x 24 x 2.5 |
| Cechy: | Bezpieczny i higieniczny, Można myć w zmywarce, Wodoodporny, Zabezpiecza przed zabrudzeniem ubrania |
| Kolor: | Karbonowy |
|---|---|
| Seria: | Sparta Plus |
| Typ: | Wpuszczany |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Bateria w zestawie, Odporność na powstawanie plam... |
| Wykonanie: | Pyragranit |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 48 x 78 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Neopren, Żeliwo |
| Rodzaj: | Hantla |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Waga [kg]: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 hantle |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Materiał: | Neopren, Żeliwo |
| Rodzaj: | Hantla |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 2 hantle |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Pu Carbon, Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 130 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Nie |