- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Żyłka |
|---|---|
| Długość [m]: | 50 |
| Średnica [mm]: | 0.10 |
| Wytrzymałość [kg]: | 1.08 |
| Kolor: | Transparentny |
| Rodzaj: | Podkładka na biurko |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 450 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód, Duża powierzchnia pracy, Wodoodporność |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 6.8 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 7.5" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Rodzaj: | Kajak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | PVC |
| Waga [kg]: | 26.2 |
| Przeznaczenie: | |
| Typ: | Dmuchany |
| Wiosła w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Pompka, Wiosło, Zestaw naprawczy |
| Możliwość złożenia: | Tak (podnoszony pas) |
|---|---|
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 19 |
| Liczba poziomów nachylenia pasa biegowego: | 12 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Automatyczna |
| Wymiary pasa bieżnego (SxD) [cm]: | 51 x 152 |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Głośniki, Gniazdo USB, Uchwyt na bidon, Wentylator |
| Wyposażenie: | Brak |
| Wytrzymałość [kg]: | 8 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Fluorocarbon |
| Do metody: | Nie |
| Spinningowy: | Tak |
| Z igłą: | Nie |
| Z włosem: | Nie |
| Kolor: | Matowy czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 9.1 |
| 28 | |
| 12 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Karbonowa | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Kolor: | Matowy czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 9.1 |
| 28 | |
| 12 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Karbonowa | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj: | Zestaw BDSM |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Skóra PU |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowane elementy |
| Informacje dodatkowe: | Zapewnia różnorodność doznań i maksymalną przyjemność |
| Zawartość zestawu: | 1 x bat (flogger), 1 x kajdanki na ręce i nogi, 1 x obroża ze smyczą, 1 x opaska na oczy, 1 x pasek z kulką (Ball Gag)... |
| Szerokość [cm]: | 36 |
| Wysokość [cm]: | 16 |
| Długość [cm]: | 12 |
| Rodzaj: | Kojec |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Materiał wykonania: | Pianka, Poliester, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczny podczas zabawy, Łatwy do czyszczenia materiał, Lekki |
| Przedział wiekowy: | 0 - 36 m |
| Składany: | Tak |
| Wyposażenie: | 1 x kojec, 1 x materac, 1 x torba, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wiek dziecka: | 0-36 m |
| Cechy: | 1 wejście zamykane na zamek (otwierane wyłącznie od zewnątrz), Antypoślizgowe nóżki, Bezpieczny podczas zabawy... |
| Rodzaj: | Zestaw do tenisa stołowego |
|---|---|
| Materiał wykonania: | ABS, Drewno, Guma |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Stopień zaawansowania: | Początkujący, Średnio zaawansowany |
| Uchwyt: | Wklęsły |
| Pokrowiec: | Tak |
| Rodzaj: | Kubek |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysto-różowy |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x osłonka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Rodzaj: | Kubek |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysto-niebieski |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x osłonka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-różowy |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Rodzaj: | Fotel podwieszany |
|---|---|
| Waga [kg]: | 32 |
| Zawartość zestawu: | 1 poduszka, Daszek, Stelaż |
| Kolor kosza: | Szary |
| Kolor poduszek: | Szary |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Liczba siedzisk: | 1 |
| Materiał wykonania konstrukcji: | Stal |
| Materiał wykonania siedziska: | Poliester |
| Rodzaj: | Taśma Dekoracyjna Karbonowa Carbon |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.1 |
| Materiał: | Folia winylowa (PVC) z klejem |
| Zawartość zestawu: | 1x taśma dekoracyjna/ochronna 3 m (szer. 5 cm) |
| Szerokość [cm]: | 5 |