- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (599)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Bluetooth... |
| Kolor: | Bordowy |
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki |
| Kolor: | Biało-czarny |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 120 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Zerowanie wyniku |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
125 zł
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar tkanki tłuszczowej |
| Kolor: | Czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar tkanki tłuszczowej |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Z misą |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 5 | |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Kolor: | Szary |
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 160 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Z misą |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 2 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Zerowanie wyniku |
| Kolor: | Wzór |
Sugerowana cena producenta:
46,90 zł
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 230V / 12V |
|---|---|
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth |
| 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px | |
| Tak | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Blendowanie, Gotowanie, Gotowanie na parze, Miksowanie, Siekanie, Smażenie beztłuszczowe, Szatkowanie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 14 automatycznych programów, Dokładne mieszanie, Timer, Wyrabianie ciasta |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 1800 | |
| Seria: | iCoook |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Mielenie mięsa, Mieszanie, Miksowanie, Nadziewanie wędlin, Rozdrabnianie, Ubijanie piany... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja mobilna, Cicha praca, Nasadka do Kebbe, Nasadka masarska, Osłony zapobiegają rozpryskiwaniu... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 1600 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Mieszanie, Ubijanie piany, Zagniatanie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja wagi, Mielenie, Rozdrabnianie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 1100 | |
| Seria: | Bake Partner |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| Funkcje: | Blendowanie, Emulgowanie, Gotowanie, Gotowanie na parze, Gotowanie ryżu, Krojenie w kostkę, Kruszenie lodu, Mieszanie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 14 automatycznych programów, Dedykowana aplikacja mobilna z książką kucharską, Funkcja Inwertał, Funkcja Revers... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 1800 | |
| Seria: | iCoook |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Blendowanie, Krojenie w kostkę, Ścieranie, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Ruch planetarny, Sterowanie dotykowe, Wyświetlacz |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| 1600 | |
| Seria: | 6 |
| Liczba poziomów obrotów: | 7 |
| Funkcje: | Blendowanie, Mielenie mięsa, Miksowanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Planetarny ruch mieszadeł 3D |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| 1800 | |
| Seria: | OptiMUM Seria 8 |
| Liczba poziomów obrotów: | 7 |
| Funkcje: | Krojenie na plastry, Mielenie mięsa, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Tarcie na wiórki, Ubijanie piany... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia części w zmywarce, Ruch planetarny, Timer, Wyświetlacz |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| 1200 | |
| Seria: | Titanium Chef Baker |
Sugerowana cena producenta:
3 199 zł
| Funkcje: | Blendowanie, Duszenie, Emulgowanie, Gotowanie, Gotowanie na parze, Kruszenie lodu, Mielenie mięsa, Mieszanie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Baza przepisów, Funkcja automatycznego czyszczenia, Funkcja Interwał, Funkcja Revers, Funkcja wagi, Łączność Wi-Fi... |
| Kolor obudowy: | Złoty |
| 1200 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 20 |
Sugerowana cena producenta:
6 940 zł
| Funkcje: | Mielenie mięsa, Mieszanie, Rozdrabnianie, Rozpuszczanie, Siekanie, Szatkowanie, Ubijanie piany, Ugniatanie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 6 automatycznych trybów pracy, Antypoślizgowe nóżki, Elektroniczna kontrola prędkości... |
| Kolor obudowy: | Tytanowy |
| 1400 | |
| Seria: | Titanium Chef Patssier |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| Funkcje: | Blendowanie, Duszenie, Emulgowanie, Gotowanie, Gotowanie na parze, Kruszenie lodu, Mielenie mięsa, Mieszanie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Baza przepisów, Funkcja automatycznego czyszczenia, Funkcja Interwał, Funkcja Revers, Funkcja wagi, Łączność Wi-Fi... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 1200 | |
| Liczba poziomów obrotów: | 20 |
Sugerowana cena producenta:
6 940 zł
| Funkcje: | Blendowanie, Kruszenie lodu, Mielenie mięsa, Mielenie orzechów, Mielenie ziaren, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Misa robocza z pokrywką, Smoothie |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| 1000 | |
| Seria: | Prospero+ |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
Sugerowana cena producenta:
1 249 zł