- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (600)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kapsułki |
|---|---|
| Wskazania: | Stres, przemęczenie, napięcie psychiczne i nerwowe, trudności z zasypianiem i utrzymaniem dobrego snu. |
| Działanie: | Wspiera utrzymanie równowagi emocjonalnej w sytuacjach stresowych, sprzyja wyciszeniu i relaksowi oraz wspomaga zdrowy... |
| Smak: | Naturalny |
| Skład: | Jagnięcina 18%, Ryż 9%, Kukurydza, Digest, Gluten pszenny, Grys kukurydziany, Pszenica, Suszona pulpa buraczana |
|---|---|
| Waga [g]: | 14000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, L-karnityna, Pentahydrat siarczanu miedzi, Selenin sodu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Jagnięcina 18%, Ryż 9%, Kukurydza, Digest, Gluten pszenny, Grys kukurydziany, Pszenica, Suszona pulpa buraczana |
|---|---|
| Waga [g]: | 3000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, L-karnityna, Pentahydrat siarczanu miedzi, Selenin sodu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Królik 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Borówki 2%, Cukinia 1%, Marchew 1%... |
|---|---|
| Waga [g]: | 150 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
| Smak: | Królik |
| Waga: | 150 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.1 |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Inulina z cykorii 0.2%, Jod, Lecytyna surowa, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.8%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: |
| Skład: | Suszony kurczak i indyk, Kukurydza, Jęczmień, Mączka rybna, Owies, Pszenica, Siemię lniane, Sos z kurczaka... |
|---|---|
| Waga [g]: | 5000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.25 |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, Fosfor 1.2%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Heksametafosforan sodu, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Ryż, Mączka z aksamitki, Produkty drożdży, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Kukurydza... |
|---|---|
| Waga [g]: | 1500 |
| Smak: | Drób |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fruktooligosacharydy, Glukozamina uzyskana z fermentacji, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Hydrolizowana wątroba 3%, Juka, Kukurydza, Kurze jaja, Suszone mięso drobiowe 17%... |
|---|---|
| Waga [g]: | 12000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Drób |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.8%, Glukozamina 0.06%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Dehydratyzowany kurczak 42%, Groch żółty 18%, Hydrolizowane skorupiaki, Jukka Mojave 0.012%... |
|---|---|
| Waga [g]: | 2000 |
| Smak: | Kurczak z groszkiem |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.013%, Jod, Kwas foliowy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Wołowina 55%, Indyk 10%, Banan 2%, Jabłko 2%, Marchew 2%, Borówki 1%, Maliny 1%, Drożdże piwne suszone 0.4%... |
|---|---|
| Waga [g]: | 1000 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Wołowina z indykiem |
| Waga: | 1 kg |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.5%, Fruktooligosacharydy 0.2%, Glukozamina, Glutamina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: |
| Skład: | Kurczak 20%, Mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, Kukurydza, Ryż browarniczy, Składniki pochodzenia roślinnego... |
|---|---|
| Waga [g]: | 1500 |
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.65 |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Cynk, Fosfor 0.79%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.07%, Mangan, Miedź, Potas 0.77%, Selen, Sód 0.29%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Nasiona, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
|---|---|
| Waga [g]: | 4000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.61%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.84%, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizat skorupiaków, Pszenica... |
|---|---|
| Waga [g]: | 3000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Drób |
| Waga: | 3 kg |
| Witaminy i minerały: | Fosfor, Siarka, Sole mineralne, Wapń 0.3%, Witamina A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Produkty pochodzenia roślinnego |
|---|---|
| Waga [g]: | 850 |
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 850 g |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Mokra |
| Skład: | Kurczak 18%, Ryż brązowy 10%, Świeży kurczak 20%, Ryż biały 10%, Suszone jaja całe, Suszony kurczak i indyk 30%... |
|---|---|
| Waga [g]: | 10000 |
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.1, 0.5 |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.63%, Magnez 0.07%, Minerały, Tauryna 0.23%, Wapń 1.2% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Ryż 16%, Kukurydza, Ekstrakt z małży zielonowargowych 0.1%, Jęczmień, Mączka rybna, Proso Milo, Proso żółte... |
|---|---|
| Waga [g]: | 15000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Jagnięcina z ryżem |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Miedź, Selen, Tlenek cynku, Wapń 1.1%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Kaczka 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 20%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Marchew 1%, Szpinak 1%... |
|---|---|
| Waga [g]: | 150 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
| Smak: | Kaczka z królikiem |
| Waga: | 150 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 - 1 |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Inulina z cykorii 0.2%, Jod, Lecytyna surowa, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.8%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: |
| Skład: | Ryż, Mączka z aksamitki, Mąka kukurydziana |
|---|---|
| Waga [g]: | 1500 |
| Smak: | Drób |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 2%, Cynk, Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy, Jod, Magnez 0.05%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 1%, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |