- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (599)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb, Podświetlany wyświetlacz |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dwa mikrofony, HDR, Slow Motion |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 4000 x 3000 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 100 kl/s, 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 4K - 24 kl/s, 4K - 25 kl/s... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA)... |
| Wodoodporność: | Nie |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne rozpoznawanie użytkowników, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wyświetlacz LCD |
| Wodoodporność: | Nie |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Bluetooth... |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz LCD |
| Jednostki wagowe: | Funty, Kilogramy |
| Dokładność pomiaru [g]: | 5 |
| Automatyczny wyłącznik: | Nie |
| Funkcja HOLD: | Nie |
| Kolor: | Turkusowy |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 0.1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Oz - uncja |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Antypoślizgowe nóżki |
| Kolor: | Szary |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pomiar tkanki tłuszczowej |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st, Quick-Start |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Rozdrabnianie, Siekanie, Sous Vide |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Turbo, Łączność Wi-Fi, Pokrywa misy z otworem do dodawania składników, Regulacja temperatury, Timer, Wyświetlacz |
| 1300 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.5 |
| Seria: | I-Coook |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Gotowanie, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 6 automatycznych przepisów, Podgrzewanie, Ruch planetarny, Waga kuchenna |
| 1400 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 5, 7 |
| Seria: | Inna, Titanium Chef Patssier |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| Moc silnika [W]: | 1400 |
| Funkcje: | Fermentacja, Gotowanie, Gotowanie na parze, Mielenie mięsa, Mieszanie, Podgrzewanie, Siekanie, Smażenie, Sous Vide... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 12 stopniowa regulacja prędkości, 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączanie, Dokładne mieszanie... |
| 1000 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.5 |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Blendowanie, Duszenie, Emulgacja, Fermentacja, Gotowanie, Gotowanie na parze, Konfitowanie, Kruszenie lodu, Mieszanie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 18 automatycznych programów, Baza przepisów, Czyszczenie, Łączenie składników, Łączność Wi-Fi, Mielenie kawy... |
| 2000 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.3 |
| Liczba poziomów obrotów: | 10 |
| Moc silnika [W]: | 2000 |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Podgrzewanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 6 automatycznych trybów pracy, Możliwość mycia części w zmywarce, Ruch planetarny, Sterowanie dotykowe, Timer |
| 1400 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 7 |
| Seria: | Titanium Chef Patssier |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| Funkcje: | Duszenie, Emulgacja, Fermentacja, Gotowanie, Gotowanie na parze, Konfitowanie, Kruszenie lodu, Mielenie ziaren... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja automatycznego czyszczenia, Funkcja SlowMambo, Funkcja Turbo, Możliwość mycia części w zmywarce, Podgrzewanie... |
| 1600 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.3 |
| Liczba poziomów obrotów: | 10 |
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Wyświetlacz |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Amortyzator przód, Funkcja antykradzieżowa... |
| Kolor: | Czarny |
| do 25 | |
| 250 | |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Liczba kapsułek: | 130 |
| Ekstrakt z Ashwagandhy: | 200 mg |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 130 |
| Smak: | Jagnięcina |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jagnięcina 18%, Ryż 9%, Kukurydza, Digest, Gluten pszenny, Grys kukurydziany, Pszenica, Suszona pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 9.5%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, L-karnityna, Pentahydrat siarczanu miedzi, Selenin sodu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Jagnięcina |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jagnięcina 18%, Ryż 9%, Kukurydza, Digest, Gluten pszenny, Grys kukurydziany, Pszenica, Suszona pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 9.5%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, L-karnityna, Pentahydrat siarczanu miedzi, Selenin sodu... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Wątroba drobiowa, Kukurydza, Drożdże, Mączka drobiowa, Mączka rybna, Pszenica, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko 32%, Tłuszcz 6%, Błonnik 8.5%, Celuloza, Popiół surowy 6%, Węglowodany 39%, Wilgotność 8% |
| Witaminy i minerały: | Chlor 0.65%, Cynk, Fosfor 1%, Jod, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Potas 0.5%, Selen, Wapń 1.2%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Królik |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
| Waga: | 150 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.1 |
| Skład: | Królik 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Borówki 2%, Cukinia 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Gliceryna roślinna, Olej lniany 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Inulina z cykorii 0.2%, Jod, Lecytyna surowa, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.8%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 21%, Dehydratyzowany kurczak 20%, Jagody, Borówki, Cukinia, Dynia, Dynia piżmowa, Ekstrakt z rozmarynu, Groch... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Oleje i tłuszcze surowe 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, DHA 0.1%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Chlorek potasu, Cynk, D-pantotenian wapnia, Miedź, Niacyna, Tauryna, Wapń 1.1%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Waga: | 5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.25 |
| Skład: | Suszony kurczak i indyk, Kukurydza, Jęczmień, Mączka rybna, Owies, Pszenica, Siemię lniane, Sos z kurczaka... |
| Składniki analityczne: | Białko 28%, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 7.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.22%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, Fosfor 1.2%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Heksametafosforan sodu, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |