- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (599)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Czytelny wyświetlacz LCD, Step-on |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Port USB |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Z misą |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Funkcja tary, Wyświetlacz LED |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 1.8 | |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna informacja o rozładowanej baterii, Bezpieczne materiały, Ergonomiczny kształt, Manualna funkcja Hold... |
| Jednostki wagowe: | Funty, Gramy, Kilogramy, Uncje |
| Dokładność pomiaru [g]: | 5 |
| Automatyczny wyłącznik: | Nie |
| Funkcja HOLD: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Pomiar objętości płynów, Wskaźnik słabej baterii |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Ml - mililitr, Oz - uncja |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne rozpoznawanie użytkowników, Bluetooth... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Drewno |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Dokładność podziałki 100g, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Drewno |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb... |
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 136 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Dokładność podziałki 100g |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Automatyczne rozpoznawanie użytkowników, Automatyczne wyłączanie, Bluetooth, Masa beztłuszczowa... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna kalibracja, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Sterowanie dotykowe |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne rozpoznawanie użytkowników, Automatyczne wyłączanie... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pomiar tkanki tłuszczowej |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej... |
| Pojemność [Ah]: | 4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Płaskie wsuwki (Faston) |