- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (273)
AGD (42)
AGD do zabudowy (13)
AGD małe (68)
Komputery i tablety (23)
Smartfony i zegarki (2087)
Foto i kamery (371)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Wbudowane reflektory LED, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Podgląd na żywo... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix (górny obiektyw),3 Mpix (dolny obiektyw), 2304 x 1296 (górny obiektyw) px,2304 x 1296 (dolny obiektyw) px... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Możliwość zapisu w chmurze |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Średnica obiektywu [mm]: | 25 |
| Zastosowanie: | |
| Pole widzenia - kątowe: | 4.6 |
| Pole widzenia - liniowe [m]: | 80/1000 |
| Wyposażenie: | Etui, Nakładki ochronne obiektywów, Pasek |
| Przeznaczenie: | Sport |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.5 x 55 |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 75 kWh = 86.25 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 10.5 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.5 x 55 |
| 13 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 74 kWh = 95.46 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 10.5 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot myjący okna |
| Szerokość ssawki [mm]: | 228 |
| Wyposażenie: | 1 x butelka do dozowania płynu, 1 x lina zabezpieczająca, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x przewód zasilający AC... |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Błotniki, Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Komplet odblasków |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Waga [kg]: | 12 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Dominujący kolor: | Brzoskwiniowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Błotniki, Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Komplet odblasków, Koszyk przedni, Stopka |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Rama: | Aluminiowa, 12" |
| Waga [kg]: | 15 |
| Wiek: | 10 lat, 11 lat, 12 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| Dla kogo: | Dla kobiet |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | kwiatowe, owocowe |
| Pojemność [ml]: | 30 |
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | drzewne, korzenne, kwiatowe |
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Dla kogo: | Dla kobiet |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | owocowe |
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Dla kogo: | Uniseks |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | kwiatowe, pudrowe |
| Pojemność [ml]: | 125 |
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | aromatyczne, drzewne, piżmowe |
| Pojemność [ml]: | 90 |
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | aromatyczne, cytrusowe |
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | aromatyczne, cytrusowe |
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Dla kogo: | Dla kobiet |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | kwiatowe, owocowe |
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Dla kogo: | Dla kobiet |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | drzewne, kwiatowe, piżmowe |
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Dla kogo: | Dla kobiet |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | kwiatowo-owocowe |
| Pojemność [ml]: | 75 |
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | Drzewno-aromatyczne |
| Pojemność [ml]: | 175 |
| Dla kogo: | Dla kobiet |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | kwiatowo-owocowe |
| Pojemność [ml]: | 100 |