- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (273)
AGD (42)
AGD do zabudowy (13)
AGD małe (68)
Komputery i tablety (23)
Smartfony i zegarki (2088)
Foto i kamery (371)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 3.25 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1, 2.77, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.5, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.75, 2.33, 2.92, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.5, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2.22, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 3.25 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.75, 2.33, 2.92, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 3.25 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Micro USB |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Micro USB |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.5, 3, 3.5, 5 |
| Moc [W]: | , |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.25, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 3.25 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | USB-C - USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.5, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | USB-C - USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.5, 3 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.22, 3 |
31,61 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2.2, 3 |
77,25 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350, 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 280 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 280 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, QD-OLED |
|---|---|
| 175 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 (HDR), 250 (SDR) |
Zakres od A do G