- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1422)
AGD (218)
AGD małe (119)
Komputery i tablety (507)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ czujnika: | Czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury, Czujnik wilgotności |
|---|---|
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Jakość powietrza, Poziom wilgotności, Temperatura |
| Komunikaty: | Aplikacja mobilna |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Przeznaczenie: | Czujnik wewnętrzny |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 202.5 x 59.5 x 67 | |
| 59.5 | |
| Pojemność [l]: | 266 chłodziarka + 120 zamrażarka |
| 254 kWh = 292.1 zł | |
Zakres od A do G
| Przeznaczony do: | Telewizor |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 65 |
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 19 - 37 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 75 x 75 |
| Sposób montażu: | |
| Regulacja w pionie: | -12 / +0 stopni |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 85 x 55 x 60.7 | |
| 54.5 | |
| Pojemność [l]: | 126 chłodziarka |
| 90 kWh = 103.5 zł | |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
| Dynamiczny | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C, XLR |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 6 (2.4 GHz), Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | Aqara Home |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Side By Side |
|---|---|
| Kolor producenta: | Biały |
| 177 x 90 x 59 | |
| 91 | |
| Pojemność [l]: | 291 chłodziarka + 151 zamrażarka |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Dedykowana aplikacja: | Aqara Home |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj produktu: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 186 x 59.5 x 65 | |
| 59.6 | |
| Pojemność [l]: | 395 chłodziarka |
| 122 kWh = 140.3 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 140.1 x 55 x 63 | |
| 55.9 | |
| Pojemność [l]: | 190 chłodziarka + 44 zamrażarka |
| 181 kWh = 208.15 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 144 x 47 x 49.5 | |
| Pojemność [l]: | 109 chłodziarka + 48 zamrażarka |
| 189 kWh = 217.35 zł | |
| Brak | |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 82.1 x 48 x 50 | |
| 48 | |
| Pojemność [l]: | 77 chłodziarka |
| 108 kWh = 124.2 zł | |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
| Dynamiczny | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | USB typ-C, XLR |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 151.8 x 44.4 x 53.6 | |
| 44.4 | |
| Pojemność [l]: | 120 chłodziarka + 50 zamrażarka |
| 186 kWh = 213.9 zł | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 389 zł
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały inox |
|---|---|
| 185.5 x 59.5 x 63.5 | |
| 60.5 | |
| Pojemność [l]: | 226 chłodziarka + 96 zamrażarka |
| 246 kWh = 282.9 zł | |
Zakres od A do G
| Przeznaczony do: | Monitor |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 48.5 |
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 23 - 55 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 45 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | |
| Regulacja w pionie: | -2 / +12 stopni |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Side By Side |
|---|---|
| Kolor producenta: | Biały |
| 179 x 84 x 69 | |
| Pojemność [l]: | 322 chłodziarka + 166 zamrażarka |
| 305 kWh = 350.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 85 x 55 x 60.7 | |
| 54.5 | |
| Pojemność [l]: | 97 chłodziarka + 15 zamrażarka |
| 142 kWh = 163.3 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 125.5 x 59.7 x 67.5 | |
| Pojemność [l]: | 247 chłodziarka |
| 84 kWh = 96.6 zł | |
| Brak | |
Zakres od A do G
| Przeznaczony do: | Telewizor |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-biały |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 9.5 |
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 -110 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 75 |
| Standard VESA: | 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 600 x 600, 800 x 400, 800 x 600, 900 x 600 |
| Sposób montażu: | |
| Regulacja w pionie: | Nie |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| 185.3 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
| Pojemność [l]: | 230 chłodziarka + 114 zamrażarka |
| 163 kWh = 187.45 zł | |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
| Dynamiczny | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C, XLR |
| Typ czujnika: | Czujnik ruchu PIR do puszki |
|---|---|
| Rodzaj wykrywanych zagrożeń: | Ruch |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Przeznaczenie: | Czujnik wewnętrzny |