- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (151)
AGD (55)
AGD do zabudowy (23)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (93)
Smartfony i zegarki (1556)
Foto i kamery (4)
Gaming (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Fluoroelastomer, Silikon |
| Kolor: | Lawendowa szarość |
| Rodzaj urządzenia: |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Kolor: | Gwiezdna szarość / Północ |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| 1.57 | |
| Tak | |
| Płeć: | Męska |
| Stan: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 11, iPhone Xr |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 48 x 59.5 x 84.5 |
| Głębokość z elementami wystającymi [cm]: | 54 |
| 8 | |
| 5 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 59 x 59.5 x 84.5 | |
| 62 | |
| 1400 | |
| 52 kWh = 67.08 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 64 x 59.5 x 84.5 | |
| Głębokość z elementami wystającymi [cm]: | 67 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce... |
| 10 | |
| Kondensacyjna | |
| 117 kWh = 150.93 zł |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 58 x 60 x 85 | |
| 1400 | |
| 49 kWh = 63.21 zł | |
| Zużycie wody na cykl [l]: | 36 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Poliester, Skóra, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Jasnobrązowy |
| Rodzaj urządzenia: |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla gracza, Uniwersalny |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15 |
| Typ: | , |
| Kompatybilność: | , , |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15 |
| Typ: | , |
| Kompatybilność: | , , |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Materiał: | TPU |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Typ: | , |
| Kompatybilność: |
| Materiał: | Mikrofibra, Poliwęglan, Skóra |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | |
| Możliwość ładowania: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Poliester, Poliuretan, Poliwęglan, TPU |
|---|---|
| Dominujący kolor: | , |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Typ: | , |
| Kompatybilność: |
| Materiał: | Silikon |
|---|---|
| Kolor: | Pudrowy róż |
| Kompatybilność: | |
| Możliwość ładowania: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Tak |
| Materiał: | Poliester, Poliuretan, Poliwęglan, TPU |
|---|---|
| Dominujący kolor: | , |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Typ: | |
| Kompatybilność: |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Typ: | , |
| Kompatybilność: |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Typ: | , |
| Kompatybilność: |
| Materiał: | Poliwęglan, Skóra ekologiczna, TPU |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Marka telefonu: | Apple |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Typ: | , |
| Kompatybilność: |