- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2550)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw do propagacji roślin |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Kształt: | Okrągły |
| Wymiary [mm]: | 13.5 x 6, 15 x 6.1, 16.5 x 6.1 |
| Dominujący kolor: | Zielony |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego, Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.751 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 54 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1 |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Wykonanie: | Diament |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| SDS Quick | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia, Do muru |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Quick |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8 |
| Wykonanie: | Stal |
| Średnica robocza [mm]: | 5, 6, 8 |
| Zawartość zestawu: | 3 wiertła |
| Długość robocza [mm]: | 55, 57 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 33 |
| Wykonanie: | Stal |
| Zawartość zestawu: | 28 x bit, 3 x nasadki, Prowadnica, Uchwyt do bitów |
| Długość robocza [mm]: | 25, 55 |
| Typ uchwytu: | 10 mm, Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 32 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.25 |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 3.7 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 - 25000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Sześciokątny | |
| Przeznaczenie: | Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Budowlane |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Wąglik spiekany |
| Średnica robocza [mm]: | 22, 25, 35, 40, 51, 68 |
| Zawartość zestawu: | Adapter Power Change Plus, Otwornice (6 szt.), Walizka, Wiertło pilotujące, Wiertło prowadzące |
| Długość robocza [mm]: | 60 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Sześciokątny | |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Ślimakowe |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Średnica [mm]: | 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
| Wykonanie: | Stal |
| Średnica robocza [mm]: | 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
| Zawartość zestawu: | 6 wierteł |
| Długość robocza [mm]: | 170 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów i nasadek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 43 |
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Zawartość zestawu: | Bitonasadki, Bity imbusowe, Bity philips, Bity płaskie, Bity pozidriv, Bity torx, Bity Torx z otworem... |
| Długość robocza [mm]: | 25, 65 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 54 |
|---|---|
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | 13 x nasadka sześciokątna 1/4 cala, 2 x przedłużka, 7 x nasadka sześciokątna 1/4 cala długa, Adapter do bitów... |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Walizka: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw skrzyń z platformą |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Waga [kg]: | 8.75 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
|---|---|
| Typ: | Philips, Płaski |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa S2 |
| Zawartość zestawu: | 27 x bit, Lupa, Pojemnik, Pokrętło wkrętakowe, Przedłużka magnetyczna 115mm |
| Długość robocza [mm]: | 28 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Materiał: | Stal HSS |
| HEX | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Gwintujące |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Średnica [mm]: | 2.5, 3.3, 4.2, 5, 6.8, 8.5 |
| Wykonanie: | Stal HSS-TiN |
| Średnica robocza [mm]: | 2.5, 3.3, 4.2, 5, 6.8, 8.5 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (6 szt.) |
| Długość robocza [mm]: | 10, 13, 19 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
|---|---|
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
| Wykonanie: | Stal |
| Zawartość zestawu: | 7 kluczy płasko-oczkowych |
| Grzechotka: | Tak |
| Walizka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | 2 bity PZ 1/4" |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Uchwyt: | Tak |
| Długość robocza [mm]: | 140 |
| Przekrój: | Kwadratowy, Płaski, Półokrągły, Trójkątny |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 43 |
|---|---|
| Typ: | Nasadowy |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 13 x nasadki 1/4", 2 x przedłużka 1/4 cala, 23 x bitonasadka, Grzechotka 1/4 cala... |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Walizka: | Tak |
| Rodzaj: | Nóż |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwono-niebieski |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba ostrzy [szt]: | 1 |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 42 |
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Zawartość zestawu: | 14 x bit 50 mm, 2 x nakładka na klucz nasadowy, 24 x bit 25 mm, Pudełko, Uchwyt do szybkiej wymiany bitów... |
| Długość robocza [mm]: | 25, 50 |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 90 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Typ uchwytu: | Bezkluczykowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 35 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Przeznaczenie: | Do lamelownicy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Lamelki do frezarki do rowków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |