- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2549)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133 |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 24, 30, 33, 39, 43, 47, 52, 57, 63, 69, 75, 81, 87 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.6 |
| Rodzaj: | Tarcza diamentowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do klinkieru |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.4 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.28 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Diamentowa |
| Sześciokątny | |
| Przeznaczenie: | Do asfaltu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do glazury, Do gresu, Do laminatu, Do metali nieżelaznych, Do PCV... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Średnica robocza [mm]: | 6, 8, 10, 12 |
| Długość robocza [mm]: | 60 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zastosowanie: | Do liści |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 19.8 |
| Materiał głowicy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał trzonka: | Aluminium |
| Liczba zębów [szt]: | 11 |
Sugerowana cena producenta:
115 zł
| Typ uchwytu: | 13 mm |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.99 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 30 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| 2, 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość całkowita [mm]: | 82 |
| Przeznaczenie: | Do metalu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Typ: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 22 |
| Średnica robocza [mm]: | 6, 8, 10, 12, 12.7, 14.3, 16, 19.5, 19.9, 20, 21, 22.22, 22.7, 25.5, 27, 28.6, 28.7, 31.8 |
| Długość robocza [mm]: | 12.7, 20, 25.4 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Typ: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Długość całkowita [mm]: | 49, 50, 51, 54, 55, 56, 60, 65 |
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Średnica robocza [mm]: | 8, 10, 13, 16, 19, 25, 27, 29, 32, 35 |
| Długość robocza [mm]: | 4, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 25, 30 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Typ: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Długość całkowita [mm]: | 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 60, 65 |
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Średnica robocza [mm]: | 8, 10, 13, 16, 25, 29, 32, 35 |
| Długość robocza [mm]: | 4, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 25 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Zastosowanie: | Aluminium |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Przeznaczenie: | Aluminium |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 100 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
| Długość robocza [mm]: | 25, 57 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Średnica [mm]: | 2, 3, 4, 5, 6, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 49, 61, 75, 86, 93, 117 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Średnica robocza [mm]: | 2, 3, 4, 5, 6, 8 |
| Długość robocza [mm]: | 24, 33, 42, 52, 57, 75 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.7 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.28 |
| Opakowanie: | Kufer transportowy |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 38 |
| Opakowanie: | Walizka |