Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
Komputery i tablety (566)
Gaming (4)
Rowery i hulajnogi (6)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (464)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 5-228V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |