Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
Komputery i tablety (566)
Gaming (4)
Rowery i hulajnogi (6)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (464)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj urządzenia: | Router przewodowy |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mb/s]: | 6337 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand), 2.4/6 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Zastosowanie: | xDSL |
| Wejście na kartę SIM: | Nie |
| Tak |
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |