Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
Komputery i tablety (566)
Gaming (4)
Rowery i hulajnogi (6)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (464)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-11800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon 860M |
|---|---|
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe |
| Brak |