Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
Komputery i tablety (562)
Gaming (4)
Rowery i hulajnogi (6)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (460)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |