Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1051)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (37)
Znaleziono w kategoriach: (972)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Obsługiwane procesory: | Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 9 |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1851 |
| Chipset: | Intel Z890 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 192 GB |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core i3-1215U | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 128GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |